Każdy Konsument ma prawo odstąpić od umowy w sklepie internetowym www.malybudowniczy.pl w terminie 14 dni od zakupu bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Czas ten nalicza się od wejścia w posiadanie kupionego przedmiut, to jest np. od otrzymania paczki od kuriera lub odbioru osobistego. W przypadku umowy obejmującej wiele przedmiotów, które są dostarczane osobno lub partiami, czas 14 dni jest liczony od dostarczenia do Klienta ostatniego elementu / partii zamówienia.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sklep o decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego pisemnie pocztą lub drogą elektroniczną na adres: sklep@malybudowniczy.pl. Oświadczenie pisemne należy wysłać pocztą tradycyjną na adres:

ACorp Adam Cybulski
ul. Konopnickiej 19
62-100 Wągrowiec

z dopiskiem "Zwrot"

Zakupiony towar możesz zwrócić także w siedzibie firmy. Odstępując od umowy, można wykorzystać wzór formularza odstąpienia od umowy z załącznika.

Wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827), można go również pobrać klikając w poniższy link:

Wzór formularza odstąpienia od umowy.pdf

Aby zachować terminu odstąpienia od umowy wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą chęci skorzystania z przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracane są Kupującego wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranych przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego.

Zwrotu płatności dokonywany jest niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym została zgłoszona decyzja Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

Możliwe jest wstrzymanie się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przedmiotu przez Sprzedającego.

Prosimy odesłać lub przekazać zakupione przedmioty niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowano o chęci odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odesłana zostanie rzecz przed upływem terminu 14 dni na adres:

ACorp Adam Cybulski
ul. Konopnickiej 19
62-100 Wągrowiec
z dopiskiem "Zwrot"

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas wysyłki w celu ochrony przed uszkodzeniem.
Kupujący jest zobligowany do poniesienia kosztu zwrotu zakupionych przedmiotów.

Produkt dodano do ulubionych
Produkt dodano do porównania