LEGO Star Wars, Snowspeeder, zestaw klocków, 75049
Wsiądź z Lukiem Skywalkerem™ do smukłego Snowspeedera™ i stań na czele Szwadronu Łobuzów! Umieść Luke'a i jego strzelca, Daka Raltera™, w podwójnym kokpicie, daj im do rąk broń, a potem strzelaj do wrogów ze sprężynowych działek umieszczonych pod każdym skrzydłem. Strzel do śnieżnego szturmowca Imperium™ z tylnego miotacza albo doczep do tej broni hak, żeby powalić maszynę kroczącą AT-AT™ z zestawu 75054 (sprzedawaną oddzielnie). Potem rozstaw karabin na trójnogu i kontynuuj walkę na ziemi. Odtwórz słynną bitwę o Hoth z filmu Gwiezdne wojny: Część V — Imperium kontratakuje! W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni: Luke Skywalker™, Dak Ralter™ i śnieżny szturmowiec™.
- W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni: Luke Skywalker™, Dak Ralter™ i śnieżny szturmowiec™
- Pojazd dysponuje otwieranym podwójnym kokpitem na 2 minifigurki z broniami, tylny miotacz z 5 pociskami oraz dołączaną liną z harpunem, 2 ukrytymi działkami sprężynowymi z dodatkową rakietą, a także otwieranymi klapkami na skrzydłach odsłaniającymi detale silnika
- Do zestawu dołączony jest też karabin na trójnogu
- Bronie to: niebieski miecz świetlny dla Luka Skywalkera™, blaster dla Daka Raltera™ i karabin blasterowy dla szturmowca™
- Pilotuj opływowego Snowspeedera™ razem z Lukiem Skywalkerem™
- Strzelaj z ukrytych działek sprężynowych
- Odpieraj ataki śnieżnych szturmowców™ za pomocą miotacza
- Przekształć miotacz w broń mogącą wystrzelić harpun
- Wymiary: 5 cm wysokości, 18 cm długości i 14 cm szerokości
- Dołącz do tego zestawu maszynę kroczącą AT-AT™ z zestawu 75054 i odtwórz słynną bitwę o Hoth z filmu Gwiezdne wojny: Część V — Imperium kontratakuje!
- Ilość części
- 278
- Ilość figurek
- 3
- Wiek dziecka
- 8+
- Rok wydania
- 2014
- Szerokość pudełka
- 54 cm
- Wysokość pudełka
- 27 cm
- Głębokość pudełka
- 5 cm
- Seria
- Star Wars
Producent:
LEGO System A/S, Aastvej 1, 7190 Billund, Dania, www.lego.com .
Centrum obsługi LEGO
Ostrzeżenie:
Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte – ryzyko zadławienia.