LEGO Architecture, Łuk Tryumfalny, zestaw klocków, 21036
LEGO Architecture, Łuk Tryumfalny, zestaw klocków, 21036
LEGO Architecture, Łuk Tryumfalny,...
LEGO Architecture, Łuk Tryumfalny,...

LEGO Architecture, Łuk Tryumfalny, zestaw klocków, 21036

Architecture
21036
5702015865357
Produkt niedostępny
359,00 zł
Brutto

Łuk Tryumfalny to zestaw klocków z serii LEGO Architecture umożliwiający skonstruowanie repliki jednego ze słynnych, architektonicznych symboli Paryża wraz z jego najważniejszymi detalami. Teraz także i Ty możesz podziwiać kunszt paryskiej architektury w swoim domu!

 

Odtwórz architektoniczną elegancję jednego z najbardziej znanych pomników na świecie z tym imponującym modelem Łuku Triumfalnego z serii LEGO® Architecture. Ten szczegółowy model wiernie oddaje architektoniczne arcydzieło Paryża z jego filarami, posągami, misternymi płaskorzeźbami i subtelną kolorystyką, która podkreśla zdecydowane linie, łuki i kontury fasady, równocześnie dodając im ciepła. Zestaw zawiera również złotą plakietkę symbolizującą Grób Nieznanego Żołnierza, wieczny płomień z klocków LEGO oraz dekoracyjną płytkę z napisem „Arc de Triomphe”. Ten model z serii LEGO świetnie sprawdzi się jako element wystroju domu lub biura, a złożenie go to fascynujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu, kto interesuje się architekturą, podróżami, historią i projektowaniem.

  • Interpretacja Łuku Triumfalnego — ważnego punktu na architektonicznej mapie świata — dostępna w serii LEGO® Architecture.
  • Model ma ozdobione posągami filary, misterne płaskorzeźby i subtelną kolorystykę, która podkreśla zdecydowane linie, łuki i kontury fasady, równocześnie dodając im ciepła. Zestaw zawiera również złotą plakietkę symbolizującą Grób Nieznanego Żołnierza i wieczny płomień do zbudowania z klocków LEGO®.
  • W zestawie dekoracyjna płytka z napisem „Arc de Triomphe”.
  • Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii pomnika. (Tylko w języku angielskim i francuskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture/booklet).
  • Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
  • Złożenie modelu stanowi fascynujące wyzwanie i zapewnia dużo satysfakcji.
  • Model ma ok. 11cm wysokości, 14 cm szerokości i 9 cm głębokości.
Ilość części
387
Wiek dziecka
12+
Rok wydania
2017
Szerokość pudełka
19 cm
Wysokość pudełka
26 cm
Głębokość pudełka
6 cm
Seria
Architecture
Brak opinii o produkcie.
Produkt dodano do ulubionych
Produkt dodano do porównania